KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17102102
nr 1710 2102
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, Zebror. Signerad, numrerad 58/310, daterad -55. Bildmått: 32x34 cm, yttermått inklusive ram: 47x47 cm
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:44:03
300 kr
600 kr
700 kr
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl